YÜCESOY SERAMİK

ASİL ÜYELER

Meslek Gr.No Oda No Sicil No Ünvan Temsilci İş Adresi İş Telefon İş Faks Web Sayfası
16 31323 28979 YÜCESOY SERAMİK MADENCİLİK İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET SANAYİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ FATİH MEHMET YÜCESOY MEHMET NİYAZİ YÜCESOY Yeni Mahalle İSMET İNÖNÜ BULVARI YÜCESOY PLAZA ALTI NO.71/A-C 33050 MEZİTLİ/ MERSİN/ TÜRKİYE 3242903101 ​ 3242903104 http://www.yucesoyseramik.com.tr/

Yücesoy olarak, bugün bölgemizde en saygın, güvenilir ve kurumsal bir firma olarak tanınmamızın sebebi, insana  duyduğumuz saygıyı ve güveni her zaman birinci sırada tutmamızdır. 

1982 yılında genç, dinamik ve vizyon sahibi bir kadro ile sektör de hizmet vermeye başlayan YÜCESOY, 1988 yılında sektördeki bazı eksiklikleri ve ihtiyaçları görmüş, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği için, yeni girişimlere ve yatırımlara ihtiyaç duymuştur. Bu sebeple 1996 yılından itibaren, seramik, vitrifiye ve Laminat  Parke sektörünün öncü firmalarıyla çalışmaya başlamıştır. Bu sektörde bölgesinin en iyi hizmet  sunan firması olarak büyük başarılara imza atmış ve bu başarısı çeşitli ulusal ödüllerle taçlandırılmıştır. 

YÜCESOY Bölgesinde ki  hızlı büyüme ve kalkınma hamlelerini doğru yaparak hizmet sektörünü genişletmiş, bu nedenle  İnşaat  Turizm ve  Mobilya sektöründe de büyük yatırımlarla hizmet vermeye başlamıştır. Bu alanda yaptığı projelerle bölgesinin en üretken kuruluşu olduğunu tekrar vurgulamıştır. Bugün, Mersin ve Gaziantep başta olmak üzere, açtığı şubelerle Bölgenin en saygın firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

 YÜCESOY’a  göre;  mekânlar ve yaşam alanları fiziksel  özellikleriyle ve kültürel donanımları ile bir bütün olarak ele  alınmalı. İnsanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal  tatmine ve kalıcı olana odaklanmalıyız. Bu anlayışın bizim için çıkış noktası, yaşama kültürünü üreten insana duyulan saygıdır. YÜCESOY olarak  bütün kadromuzla bu inancı ve ruhu taşımaktayız. Çok iyi biliyoruz ki hangi sektörde hizmet verirsek verelim insana duyduğumuz  bu saygı ve güven bizi her zaman en üst sıralara  taşıyacaktır.

Bir cevap yazın