KABADAYILAR İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ASİL ÜYELER

Meslek Gr.No

Oda No

Sicil No

Ünvan

Temsilci

İş Adresi

İş Telefon

İş Faks

Web Sayfası

16

13418

10408

KABADAYILAR İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GMK Bulvarı Üst Geçit Yanı No:181 MERSİN / TÜRKİYE
324336701516   3243367017 http://www.kabadayilarinsaat.com

Kabadayılar İnşaat, inşaat malzemesi sektöründeki hizmetlerine 1957 yılından bu yana kalite, uygun fiyat ve yenilik anlayışı ile devam etmektedir.
Faaliyet alanı olarak inşaat malzemesi toptancılığını seçen firmamız Çimsa ve birçok kaliteli firmanın bayisi  olup demir,çimento, hazır beton, kum, çakıl, tuğla,  kiremit, gibi temelden çatıya yapıların ihtiyaç duyduğu sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri müşterilerine sunmaktadır ve inşaat malzemelerini müşterilerine kendi nakliye araçları ile taşımaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak,memnuniyeti arttırmak ve sürekli olarak kendini geliştirmek Kabadayılar inşaatın temel hedefidir.

Kalite politikamız ; 

* Yaratıcı, yenilikçi, girişimci ve rekabetçi olmak, 
* Müşteri ilişkilerinde, hizmet ve yönetim anlayışında yüksek kalite sunmak, 
* Müşteri beklentilerini ön planda tutan * Güven ilişkisi, 
* Sosyal sorumluluk, 
* En yüksek kalitede hizmeti, en uygun maliyet ile, en kısa sürede teslim 
   etmek.
* Tüm çalışanlarını geliştirecek eğitimlere önem veren bir kalite anlayışını 
   benimsiyoruz.


Yönetim Politikamız ; Faaliyetlerimizle ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak , kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği kalite hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır. Misyonumuz ; Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir. Vizyonumuz ; Firmamız yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.
Misyonumuz; Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içersinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Bir cevap yazın